7/24 Yol Yardım - MercanYazılım.NET-Kurumsal Web Uygulaması

7/24 Yol Yardım

7/24 Yol Yardım

 

Servis teşkilatımıza ilaveten 7/24 yol yardım aracımız otomobilinizin güvenli ya da hiçbir şekilde devam edememe durumlarında, yerinde veya 1 saati aşmayacak onarımları yerinde gerçekleştirecek deneyime ve teknik donanıma sahiptir.  Bunun dışındaki onarımlarda aracınızın servisimize çekilmesi için ücretsiz çekici hizmeti verilmektedir. Araç sahiplerinin en fazla korktuğu konu olan yolda araç arızalanması oldukça can sıkıcı bir durumdur. Bu yüzden firmamız siz değerli müşterilerine 7/24 yol yardım hizmeti vermektedir. Profesyonel olarak çalışan firmamız aracınız yolda kaldığı anda iletişime geçmeniz halinde anında yola çıkıp en kısa zamanda aracınızın yanına gelmektedir.

 

Aracınız yerinde onarımı olabilecek durumda ise anında müdahale edip aracınız tamir etmektedir. Eğer olay yerinde müdahale edilecek gibi değil ise ücretsiz7/24 yol yardım hizmetimiz sayesinde aracınız hızlı bir şekilde işyerimize getirilir ve anında tamiratı gerçekleştirilir. Firmamız itinalı ve özenli şekilde çalışmaktadır.

Kocaeli 7/24 Yol Yardım Firması

Kocaeli ili ve ilçelerinde aracınızla yolda mı kaldınız? Hiç üzülmeyin ve dert etmeyin firmamızın 7/24 yol yardım hizmeti sayesinde aracınıza en kısa sürede müdahale edilmektedir. Alanında uzman olan ustalarımız en kısa sürede aracınıza ulaşıp gerekli müdahaleyi yapmaktadır. Eğer araç başında düzeltilecek bir sorun varsa anında müdahale edip sorun giderilmektedir. Fakat daha önemli bir sorun var ise ücretsiz çekici hizmetimiz sayesinde aracınız çekicimize yüklenip işyerimize getirilmektedir. İşyerimizde müdahale edilip eski çalışır duruma getirilmektedir.

7/24 yol yardım hizmetimiz sayesinde artık yolda kalmayı dert etmeyeceksiniz. Firmamızın uygun fiyatları ve ücretsiz çekici hizmeti sayesinde aracınız kolaylıkla tamir edilebilecek. Korkmaz oto olarak aracınıza özenle müdahale ettiğimizi söyleyebiliriz. Aracınızda ne sorun olursa olsun uzman arkadaşlarımız ve teknolojik cihazlarımız sayesinde sorun hemen tespit edilip anında müdahale edilmektedir. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Oto Servis ve Bakım İhtiyaçlarınızda Güvenilir Adres

 

Uzman Personeller


Her biri alanında uzmanlaşmış tecrübeli ekip arkadaşlarımızla hızlı ve güvenilir çözümler sunuyoruz.

Orjinal Yedek Parça


Servis ihtiyaçlarınızda kullanacağımız tüm yedek parçalar orjinal ürünler olup faturalı ve garantilidir.

Geniş Servis Alanı


Aynı anda 20 araca bakım, onarım ve servis hizmeti verebileceğimiz geniş servis binamızda hizmet veriyoruz.

Profesyonel Bir Oto Servisinde Olması Gerekenler

✓  Profesyonel İşçilik Hizmeti ✓  Orjinal Yedek Parçalar ✓  Ücretsiz Doğru Ekspertiz
✓  Güvenilir Hizmet ✓  Eğitimli Kadro ✓  Hızlı Servis & Onarım
✓  Modern Ekipmanlar ✓  7/24 Acil Yol Yardım ✓  7/24 Acil Danışma
✓  Güler Yüzlü Personel ✓  Periyodik Bakım Hizmeti ✓  En Uygun Fiyat ve Ödeme